kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

„Dviračiais per Mongoliją“ - penktoji kelionė jau netrukus didžiuosiuose ekranuose

Nebe pirmus metus dviračius minantys VšĮ „Špikis“ keliauninkai, praėjusiais metais apvažiavę Mongolijos kalnus ir pusdykumes, vasario 9 d. didžiuosiuose ekranuose pristato naują ilgai lauktą savo nuotykių ekranizaciją - filmą „Dviračiais per Mongoliją“.

Mongolija – rečiausiai apgyvendinta pasaulio šalis, kurioje gyvena kiek daugiau nei 3 milijonai gyventojų, o savo plotu ji yra beveik 24 kartus didesnė už Lietuvą. Tai reiškia, kad keliaujant po šalies platybes galima dienų dienas nesutikti nė gyvos dvasios. Algirdą, kelionės sumanytoją bei organizatorių, tokios kelionės žavi jau ne pirmi metai. Kartu su VšĮ „Špikis“ organizacija jam tai jau penktoji kelionė dviračiu, o per savo gyvenimą jam jau yra tekę dalyvauti virš 10 tokių iššūkių, tarp jų ir ne mažiau įspūdingose kelionėse per Himalajų kalnus Indijoje, Tian Šanio kalnus Kirgizijoje bei daugybėje kitų vietų.

Paklaustas, kuo jam ši kelionė išsiskyrė iš kitų, vaikinas nusijuokia ir taria: „Navigavimo ypatumais“. Nors per daugelį metų kelionių Algirdui buvo tekę patirti įvairiausių kelių – vieni jų netikėtai pasibaigdavo, kiti, pažymėti žemėlapiuose, tiesiog neegzistuodavo, treti pasirodydavo užversti akmenimis, tačiau dar nebuvo kelionės, kur atvažiavęs į kalno papėdę, pamatai į kalną vedančias aštuonias vėžes. Pradedi kilti viena, pasirodo, ji nusuka į kairę. Metiesi į kitą – ji nusuka į dešinę, ir taip, net turėdamas pakankamai tikslų žemėlapį, niekada negali žinoti kur galiausiai tos vėžės nuves.

Vietiniams problemų tai nekelia. Jie vadovaujasi mintimi, kad, jeigu kelias veda ne ten, kur reikia, galima važiuoti tiesiog per pievas, kol pasieki savo tikslą. „Pamenu, prieš kelionę girdėjau vieną anekdotą apie kelio ženklus Mongolijoje, – pasakoja Algirdas: – Mongolijoje kelio ženklų nėra. Jeigu tau reikia pasiklausti vietinio, kaip nusigauti į kokį nors miestelį, nenustebk išgirdęs: matai tuos du kalnus priekyje, taikyk per vidurį tarp jų“.

Visus nuotykius kviečiame patirti patogiai įsitaisius prieš kino teatrų ekranus. Filmą nuo vasario 9-os dienos bus galima išvysti Vilniuje – k/t „Pasaka“, Kaune – k/t „Romuva“, Panevėžyje – k/t „Garsas“, Klaipėdoje, Ukmergėje, Šiauliuose, Visagine, Kėdainiuose, Alytuje bei Jonavoje. Daugiau informacijos apie filmą bei kelionės maršrutą galite rasti oficialioje filmo svetainėje: www.spikis.lt/DviraciaisPerMongolija.

2017-02-05, Špikis
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės