kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Tarptautinio Roterdamo kino festivalio filmai – internetu pasiekiami visai Lietuvai

Sausio 27-29 d. vyksiantys Tarptautinio Roterdamo kino festivalio renginių serijos „IFFR Live“ seansai suburs europietiško kino mėgėjus ne tik prie „Pasakos“ kino teatro, bet ir prie bet kurio ekrano visoje Lietuvoje. Internetinė filmų peržiūros platforma „Namų kino pasaka“ leis naujausius festivalio filmus stebėti neišeinant iš namų, kad ir kur jie bebūtų.

Visos Lietuvos žiūrovai internetu galės pamatyti keturis festivalio „IFFR Live“ programos filmus – italų režisierių Tizza Covi ir Rainer Frimmei dueto dokumentišką pasakojimą apie cirko bendruomenę „Misteris Visata“ („Mister Universo“, 2016), danų filmą „Vyras“ („Mesteren“, 2017) apie pirmą kartą susitikusių dviejų menininkų – tėvo ir sūnaus – akistatą, Artimųjų Rytų tradicijų ir imigrantų gyvenimo šiuolaikinėje Belgijoje priešpriešą atskleidžiamą dramoje „Vestuvės“ („Noces“, 2016) bei tarp realybės ir fikcijos klaidžiojančio neįgalaus fiziškai, tačiau nenugalimos sielos Rikardo svajonę filme „Milžinas“(„Jätten“, 2016).

Kiekvieną filmą legaliai žiūrėti internetu bus galima nuo jo seanso pradžios kino teatre „Pasaka“ iki 2017 m. vasario 5 d. (kol Roterdame tęsis kino festivalis). Bet kurį filmą galima stebėti kompiuterio ar kito, interneto prieigą turinčio, įrenginio ekrane, sumokėjus simbolinį peržiūros mokestį naudojantis banko kortele ar „Paypal. Filmą bus galima pažiūrėti per 48 valandas nuo pirmojo paleidimo. Visi keturi Roterdamo kino festivalio programos „IFFR Live“ filmai rodomi originalo kalba su angliškais subtitrais.

2017-01-27, Pasaka
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės