kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Auksas

Aktoriai:
  Matthew McConaughey

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Trileryje „Auksas“ M. McConaughey bus sunku atpažinti: dėl vaidmens ryžosi kardinaliems pokyčiams

Matthew McConaughey ir Renee Zellweger yra dvi ryškiausios Holivudo žvaigždės, kurios dėl vaidmenų ryžtasi net ir ekstremaliausiems pokyčiams. Renee tai įrodė priaugusi nemažai svorio, kad tik suvaidintų Bridžitą Džouns. Tuo tarpu savo atsidavimą profesijai M. McConaughey įrodė „Dalaso klube“, kur dėl AIDS sergančio herojaus sulyso taip, kad iš raumeningo seksualaus vyro teliko kaulai ir oda. Dabar Holivudo žvaigždė grįžta vėl gerokai pakeitęs išvaizdą – draminiame trileryje „Auksas“ jau nuo vasario 3 dienos aktorius didžiuosiuose ekranuose pasirodys priaugęs 22 kilogramus.

„Patikėkite, nors daugelis sako, jog priaugti svorio yra lengviau nei numesti, man viskas buvo atvirkščiai. Kai reikia atsikratyti antsvorio, tereikia gerai pasportuoti ir sumažinti valgių porcijas. O kai tau pasako, kad per pusmetį reiks priaugti porą dešimčių kilogramų, tenka pusryčiams valgyti mėsainius ir daug laiko gulėti prieš televizorių“, – sako pagrindinį vaidmenį juostoje suvaidinęs aktorius.

M. McConaughey atskleidė, koks buvo jo dienos meniu besiruošiant filmavimams: „Pusryčiams galėdavau sukirsti kelis sūrainius, užsigerdamas alumi, o vakarais išsikviesdavau picą į namus. Tikrai labai atsipalaidavau. Jaučiausi storas ir laimingas. Galima sakyti, tai buvo laimingiausios mano gyvenimo dienos, bet už šį sakinį mane pribaigs žmona. Jai nelabai patiko lovoje šalia gulintis ir raugiojantis vyras“.

Tačiau tie šeši menesiai, per kuriuos M. McConaughey ruošėsi vaidmeniui, labai patiko trims jo atžaloms. Vaikai tėtį net praminė „Šauniuoju kapitonu“, nes galėjo kartu valgyti picas, daug laiko leido namie ir lydėjo juos į mokyklą bei būrelius.

Tačiau jei aštuonerių Levi, septynerių Vida ir ketverių Livingstonas pamatys tėtį filme „Auksas“, greičiausiai jo nepažins. Aktorius čia ne tik priaugęs 22 kilogramus svorio, bet ir gerokai praplikęs.

M. McConaughey juostoje vaidina Kenį Velsą – naudingųjų iškasenų ieškotoją, patekusį į absoliutų nesėkmių ruožą. Nuo naudos senokai nebenešančio Kenio vienas po kito nusisuka visi jo investuotojai.

Griebdamasis paskutinio šiaudo, Velsas išvyksta į Indonezijos džiungles, kuriose jam pagaliau nusišypso sėkmė. Kartu su pažįstamu geologu Maiklu (akt. Edgaras Ramírezas) Kenis aptinka aukso telkinį, kuris, panašu, gali būti didžiausias žmonijos istorijoje. Pasklidus gandui, aukso ima gvieštis visi, kas netingi – pradedant vietos kariuomene, baigiant Volstryto rykliais. Tačiau didžiausia staigmena jų visų dar laukia prieš akis.

Intriguojančio siužeto nuotykių juosta „Auksas“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau vasario 2 dieną.

2017-01-26, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Rainn Wilson (50 m.)
Skeet Ulrich (48 m.)
Stacey Dash (52 m.)
Crystal Lowe (37 m.)


Lietuvoje rodomų filmų premjerų tvarkaraštis

Mano krioklys. Reunionas
Mano krioklys. Reunionas

Kinuose nuo 2018-01-26

Valstybės paslaptis
The Post

Kinuose nuo 2018-01-26

Mano viršūnė
Tout là-haut

Kinuose nuo 2018-01-26

Aš esu Tonya
I, Tonya

Kinuose nuo 2018-01-26

Nemeilė
Nelyubov

Kinuose nuo 2018-01-26


Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės