kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Balerina

Aktoriai:
  Maddie Ziegler

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Sia klipuose išgarsėjusi ir savo balsą filmui „Balerina“ paskolinusi M. Ziegler: ši istorija įkvėps ne tik vaikus

Sausio 13 dieną į Lietuvos didžiuosius ekranus atkeliaujanti animacinė juosta visai šeimai „Balerina“ įkvėps ne tik šokti. Tuo yra tikra ir savo balsą vienai iš filmo veikėjų paskolinusi 14-metė Maddie Ziegler.

Mergaitė išgarsėjo 2014-aisiais, kuomet pasirodė atlikėjos Sia dainos „Chandelier“ vaizdo klipe, o vėliau ir kituose šios dainininkės vaizdo įrašuose. Juos vien „YouTube“ pamatė milijardai žmonių visame pasaulyje. Dabar įspūdingai šokanti Maddie didžiulius pinigus uždirba dar ir iš reklamų bei aktorystės. Tai – tikra sėkmės istorija. Panašią stebuklingą istoriją pasakos ir filmas „Balerina“.

„Kai tik perskaičiau scenarijų, vienu momentu pamaniau: ech, kaip norėčiau būti tos mergytės vietoje! Ji tokia užsispyrusi, ryžtinga. Būtent tokie vaikai gyvenime pasiekia visko, apie ką svajoja. Tačiau istorija turi ir liūdnąją pusę, kurios nelinkėčiau niekam. Filmo pagrindinė herojė Felisė – našlaitė. O šiems vaikams dažnai kelią link svajonės užkerta nepilnavertiškumo kompleksas arba manymas, kad jie neverti siekti aukštumų, o dažnai šalia net nėra, kas padrąsintų. Todėl džiaugiuosi, jog „Balerina“ įrodys esant priešingai ir įkvėps savo tikslų siekti ne tik vaikus, bet ir į kino teatrus juos lydėsiančius suaugusiuosius“, – sako M. Ziegler.

„Pamenu, kaip būdama vos 3 metų, Maddie ėmė kasdien šokti. Buvo gražu žiūrėti, bet nemaniau, kad tai taps jos aistra. Jei ne dukters užsidegimas, turbūt dabar ji būtų niekuo iš minios neišsiskirianti paauglė, ramiai sau dėvinti uniformą ir lankanti mokyklą. Tačiau pažiūrėkite, kuo virto jos noras šokti! Mano dukra yra puikus įrodymas, kad tai, ką darai su didžiuliu užsidegimu, visuomet baigiasi stebuklais“, – sako M. Ziegler mama Melissa Gisoni.

Animacinis filmas „Balerina“ pasakos apie nedideliame šiaurės vakarų Prancūzijos miestelyje gyvenančią vienuolikmetę Felisę, svajojančią tapti baleto šokėja. Nors gyvenimas mergaitės nelepina – Felisė yra našlaitė – ji nepraranda optimizmo ir karštai tiki, kad svajonė vieną dieną išsipildys.

Atsiradus progai išvykti į Paryžių, ji nedvejoja nė sekundės. Felisė imasi vykdyti planą patekti į prestižinės mokyklos šokių klasę. Naivios ir geraširdės provincijos mergaitės laukia didžiuliai išbandymai ir nusivylimas: išpaikinti didmiesčio vaikai, susireikšminę suaugusieji ir elementarių baleto pradmenų neturėjimas.

Nuotaiką praskaidrina netikėtai atrastas naujas draugas: jaunas išradėjas Viktoras, kuris tiki, kad Felisei tikrai pasiseks. Vėl atgavusi pasitikėjimą savo jėgomis, Felisė nusprendžia nepasiduoti, kad ir kaip sunku bebūtų. Pagaliau patekusi į baleto trupę, mergaitė atiduoda visas jėgas, kad pasiektų savo svajonę.

Nuostabaus grožio lietuviškai dubliuota vilties ir gerumo kupina animacinė juosta „Balerina“ kino teatruose pasirodys jau sausio 13 dieną.

2017-01-10, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Rainn Wilson (50 m.)
Skeet Ulrich (48 m.)
Stacey Dash (52 m.)
Crystal Lowe (37 m.)


Lietuvoje rodomų filmų premjerų tvarkaraštis

Mano krioklys. Reunionas
Mano krioklys. Reunionas

Kinuose nuo 2018-01-26

Valstybės paslaptis
The Post

Kinuose nuo 2018-01-26

Mano viršūnė
Tout là-haut

Kinuose nuo 2018-01-26

Aš esu Tonya
I, Tonya

Kinuose nuo 2018-01-26

Nemeilė
Nelyubov

Kinuose nuo 2018-01-26


Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės