kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  12 kėdžių

Režisieriai:
  Algis Ramanauskas

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Algis Ramanauskas paaiškino, kodėl sukūrė būtent tokį filmą (VIDEO)

Kaip sukurti sėkmingą ir abejingų nepaliekantį filmą? Atrodo, kad talentingasis Algis Ramanauskas lengvai rado atsakymą į šį sudėtingą klausimą. Metų gale pristatyta naujoji nuotykių komedija „12 Kėdžių“ sėkmingai konkuruoja su kino klasika ir intriguoja žiūrovus išskirtinai stilingu ir kokybišku reginiu. Ambicinga ir naujai atgimusi istorija, nepanaši į nieką, kas iki šiol buvo sukurta Lietuvoje.

Lietuviškas kinas, išsivadavęs iš per daug poetinio, depresyvaus ir niūraus kino formato, jau kelerius metus išgyvena tikrą atgimimą. Į lietuviškų filmų premjeras plūstantys žiūrovai užtikrintai griauna nusistovėjusią ir klaidingą nuomonę, jog Lietuvos kino pramonė merdėja. Žiūrovų susidomėjimas lietuvišku kinu masina ir kino kūrėjus.

„Aš Justą Mamontovą vis pakalbindavau, kad darytume savo filmą, nes taip ir mirsim jo nesukūrę. Justas leptelėjo – „12 Kėdžių“. Kas liko, yra istorija...“ – apie drąsius sprendimus ir sėkmingą debiutą pasakoja filmo „12 Kėdžių“ režisierius ir scenarijaus bendraautorius Algis Ramanauskas.Akivaizdu, kad A. Ramanausko režisūrinis debiutas išliks kino istorijoje. Visus geros komedijos atributus turintis filmas kino mėgėjus supažindina su naujuoju Benderiu (akt. Mantas Stonkus). Jis jaunas, stebėtinai džentelmeniškas avantiūristas, kuris tiki, kad tikslas gali pateisinti bet kokias priemones.

Filme gerai žinoma istorija pasisuka nauja linkme – tarybinį „vintažą“ keičia šių laikų Lietuva, o nesibaigiantys nesusipratimai, komiškai neigiami personažai, dažnam pažįstamos aktualijos, įtikinanti vaidyba ir organiškas vaizdas tampa išskirtiniais lietuviškos komedijos „12 Kėdžių“ versijos akcentais.

Naujai atgimusių šlagerių lydimas filmas maišo skirtingas emocijas – nuo juoko iki beprotybės ir net meilės, įstumdamas naująją Lietuvą į žūtbūtinę akistatą su senąja. Scenaristo ir režisieriaus kėdes išbandęs A. Ramanauskas, vis tik pasirodė ir ekrane – komedijoje, kartu su kitais 60 aktorių, įkūnijo net kelis personažus.

2017-01-13, Incognito Films
[?] 
Vardas:
El. paštas:
Kiek bus vienas + trys = ?
Komentaras:
 
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Uma Thurman (47 m.)
Nora Dunn (65 m.)


Lietuvoje rodomų filmų premjerų tvarkaraštis

Slaptasis agentas
Unlocked

Kinuose nuo 2017-05-05

Virtuvė 2. Finalas
Kukhnya 2. Poslednyaya Bitva

Kinuose nuo 2017-05-05

Pasekmė
Aftermath

Kinuose nuo 2017-05-05

Svetimas: Covenant
Alien: Covenant

Kinuose nuo 2017-05-12

Karalius Artūras: kalavijo legenda
King Arthur: Legend of the Sword

Kinuose nuo 2017-05-12


Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės