kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

„European Film Challenge“ siūlo keliauti į Kanų kino festivalį

Prasideda antrasis konkurso „European Film Challenge“ etapas, kurio prizas – kelionė į didžiausią Europos kino renginį – Kanų kino festivalį. Į festivalį keliaus aktyviausias kino mylėtojas.

Viskas, ką jam reikia padaryti – žiūrėti europietiškus filmus, nufotografuoti, kaip tai daro, ir peržiūrų nuotraukomis bei savo įspūdžiais viešai dalintis asmeninėse socialinių tinklų „Facebook“, „Twitter“ ar „Instagram“ paskyrose su žyme #europeanfilmchallenge.

Pilnai apmokėtą kelionę, apgyvendinimą ir akreditaciją į 70-ąjį Kanų kino festivalį gali laimėti kiekvienas dalyvaujantis konkurse ir legaliai pažiūrėjęs bent 10 europietiškų filmų. Kino iššūkio dalyviai gali surinkti daugiau taškų strategiškai žiūrėdami filmus iš mažesnių šalių, dokumentinį kiną ar pasirinkdami kuo įvairesnes peržiūrų vietas bei platformas.

„Toks kasdienis dalykas kaip žymė socialiniuose tinkluose – #europeanfilmchallenge – vienam žiūrovui atvers duris į vieną įspūdingiausių kino renginių – Kanų kino festivalį – ir šį prizą gali laimėti bet kas, nuoširdžiai įsitraukęs į kino žaidimą,“ – sako konkurso organizatoriaus Lietuvoje, kino teatro „Pasaka“, direktorė Greta Akcijonaitė. Ji pati į šį renginį vyksta kiekvienais metais ir žada laimėtojui asmeniškai parodyti visas nuostabiausias festivalio vietas ir užkulisius.

Pirmasis konkurso etapas jau įvyko ir jo laimėtoja Lina Sakalauskaitė ruošiasi kelionei į Tarptautinį Berlyno kino festivalį. Šio etapo metu prie projekto prisijungė daugiai nei 880 dalyvių, iš jų daugiau nei 300 – iš Lietuvos. Iš viso buvo įkelta per 560 nuotraukų.

Organizatoriai atkreipia dėmesį į atnaujintas taisykles, kurias galima perskaityti „European Film Challenge“ tinklapyje.

Projekto įgyvendinimui Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje skirta ES programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA schemos „Auditorijos plėtra“ dalinė finansinė parama.

Naujas „European Film Challenge“ etapas prasideda sausio 17 d. ir tęsiasi iki balandžio 11 d.

2017-01-17, Pasaka
[?] 
Vardas:
El. paštas:
Kiek bus vienas + trys = ?
Komentaras:
 
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 23 asmenys:
Kirina Mano (39 m.)


Lietuvoje rodomų filmų premjerų tvarkaraštis

Vėjų upė
Wind River

Kinuose nuo 2017-08-04

Kai šėlsta mamos
Fun Mom Dinner

Kinuose nuo 2017-08-04

Atominė blondinė
Atomic Blonde

Kinuose nuo 2017-08-04

Lūšna turtuolių rajone
Hampstead

Kinuose nuo 2017-08-11

Tamsusis bokštas
The Dark Tower

Kinuose nuo 2017-08-11


Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės