kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Nakties įstatymai

Aktoriai:
  Zoe Saldana

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Dėl B. Afflecko filmo „Nakties įstatymai“ kalbos akcentą pakeitusi Z. Saldana nebesusikalbėjo su savo vaikais

Sausio 20 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodysiančiame kriminaliniame trileryje „Nakties įstatymai“ pamatysime tokias Holivudo superžvaigždes, kaip Zoe Saldana, Elle Fanning, Sienna Miller, Scottas Eastwoodas, o pagrindinį vaidmenį atlieka pats filmo režisierius, scenarijaus autorius bei prodiuseris B. Affleckas. Filmas pasakos Bostono policijos kapitono sūnaus Džo (kurį vaidina pats B. Affleckas) istoriją, kuris nusprendžia, kad gyventi dorai – ne jo būdui ir išvyksta į Floridą, kur pasineria į nelegalaus alkoholio rinką. Vieną iš itin ryškių vaidmenų juostoje atlieka Z. Saldana, kuriai taip pat teko blogiukės vaidmuo.

„Vaidinu nelegaliais darbeliais užsiimančią moterį, kuri drauge su šeima atvyksta iš Kubos ir ima verslauti drauge su broliu Estebanu. Žinote, manau, kad šis personažas man labai tiko – iš tiesų gyvenime esu gangsterė. Man patinka valdyti situaciją ir visur vadovauti. Tačiau tarp manęs ir Gracielos yra skirtumas – stengiuosi gyventi teisingai, nepažeidinėti įstatymų ir niekuomet nerizikuočiau laisve dėl didesnių pajamų“, – pasakoja milijardus iš vaidmenų jau spėjusi susižerti Z. Saldana.

38-erių aktorės šeima iš tiesų yra kilusi iš Lotynų Amerikos, tad kalbėti su kubietišku akcentu prieš filmavimo kameras moteriai nebuvo labai sudėtinga.

„Mano mama, seneliai, patėvis yra kilę iš Lotynų Amerikos, mama kalba su kubietišku akcentu, tad neteko mokytis naujų dalykų, tiesiog daugiau pabendrauti su giminėmis. Tiesa, prisipažinsiu, kalbėti laužyta anglų kalba, kai visą gyvenimą stengiesi bendrauti taisyklingai, nebuvo labai jau lengva. Kad įsijausčiau į vaidmenį ir namuose su vaikais ėmiau kalbėti taip, kaip mano personažas. Iš pradžių jie beveik nieko nesuprato, bet džiaugiuosi, kad taip susipažino su savo šaknimis“, – sako dvimečių dvynių Cy ir Bowie mama.

Po filmo „Operacija Argo“ sėkmės, kuomet juosta pelnė net tris „Oskarus“, į režisieriaus kėdę grįžtančio B. Afflecko filmas „Nakties įstatymai“ didžiuosiuose ekranuose pasirodys jau sausio 20 dieną. Beje, iš pradžių pagrindinis vaidmuo buvo pasiūlytas Leonardo DiCaprio, tačiau šis dėl daugybės dar anksčiau pradėtų darbų nusprendė tapti tik trilerio prodiuseriu.

2017-01-17, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 47 asmenys:
Dan Byrd (I) (32 m.)
Ned Vaughn (53 m.)


Lietuvoje rodomų filmų premjerų tvarkaraštis

Poilsiautojai: Pavydo žaidynės
Poilsiautojai: Pavydo žaidynės

Kinuose nuo 2017-11-24

Tėtukas namie 2
Daddy's Home 2

Kinuose nuo 2017-11-24

Nuolankioji
Krotkaya

Kinuose nuo 2017-11-24

Šešėlių namai
Marrowbone

Kinuose nuo 2017-11-24

Keršto įstatymas
Acts of Vengeance

Kinuose nuo 2017-11-24


Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės