kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

"Cinamon" bandys gražinti kauniečius į kino teatrus

Naujasis "Cinamon" kino centras planuoja atgaivinti ėjimo į kiną tradicijas Kaune. Metų pabaigoje Kauno prekybos ir laisvalaikio centre "Mega" duris atversiantis pirmasis "Cinamon" kino centras Baltijos valstybėse lankytojams pasiūlys išskirtinę veiklos koncepciją, aukščiausios kokybės paslaugas ir prieinamą kainą.

"Norime, kad kauniečiai vėl atrastų kino teatrus kaip populiariausią pasaulyje laisvalaikio leidimo formą", - sako Peeter Rebane, "Cinamon" kino centrus valdančios bendrovės "Baltic Multiplex Ventures" valdybos narys.

Į 5 salių kino centrą "Megoje", kuriame vienu metu filmus žiūrėti galės kiek daugiau nei 1000 žmonių, "Baltic Multiplex Ventures" investuos 5,5 mln. litų. Iš viso Lietuvoje tarptautinė kompanija 2005 planuoja investuoti daugiau nei 12 mln. litų.

"CINAMON kino centrai lankytojams pasiūlys ne tik naujausius filmus, moderniai įrengtas sales bei puikų vaizdą ir garsą, - sako "Baltic Multiplex Ventures" direktorius Chris Lowe, iki šiol vadovavęs ne vienam kino teatrui Didžiojoje Britanijoje ir Vidurio Europos valstybėse. - "Cinamon" kino centras bus daugiau nei tik filmas ir spraginti kukurūzai. Žmonės čia galės smagiai leisti daugiau laisvalaikio, specialiose salėse švęsti gimtadienius ir kitas šventes, žaisti žaidimus, su draugais linksmintis kino teatro kavinėje ar naršyti internete".

Prieinama "Cinamon" kino centrų bilietų kaina, tikimasi, taip pat paskatins kauniečius grįžti į kino teatrus. "Planuojama, kad bilietas į kino filmą kainuos 12 litų. Moksleiviams, studentams ir vyresnio amžiaus žmonėms bilieto kaina bus 9 litai. Taip pat kino centre bus taikomos įvairios proginės nuolaidos, o pirmąjį "Cinamon" darbo mėnesį visų bilietų kaina, planuojama, bus tik 9 litai, - sako "Baltic Multiplex Ventures" valdybos narys Arpad Abonyi. - Šiuo metu kainos yra derinamos su kino filmų platintojais".

"Džiaugiamės, kad "Megoje" veiklą pradės Naujasis "Cinamon" kino centras. Manome, jog jis ne tik sugrąžins žmones į kino sales, bet ir taps Kauno bei visos Vidurio Lietuvos jaunimo traukos centru. Tai visiškai atitinka mūsų viziją", - sako prekybos ir laisvalaikio centro "Mega" projekto rinkodaros koordinatorė Natalija Platonova.

"Cinamon" kino centre bus rodomi ir Holivudo, ir nepriklausomų režisierių bei kino studijų filmai.

Šiais metais Baltijos valstybėse bus atidaryti du "Cinamon" kino centrai. "Dar du kino centrai duris atvers 2006 metais", - sako "Baltic Multiplex Ventures" valdybos narys Peeter Rebane.

"Baltic Multiplex Ventures" atstovai teigia matantys Lietuvos kino rinkos potencialą ir sako, jog ši šalis yra prioritetinė jų kompanijai. "Lietuva yra didžiausia Baltijos šalių valstybė, tačiau, palyginus su kitomis Baltijos šalimis, Lietuvos kino rinka ilgą laiką buvo prasčiau išsivysčiusi, tad dabar ji auga didžiuliu greičiu," - sako P.Reebane.

"Cinamon" kino teatrų interjerą kuria garsus Didžiosios Britanijos dizaineris John Cregg. Londone dirbęs garsiajame "Harrods" prekybos centre, po to kūręs Japonijoje, Venesueloje, Ispanijoje, Jungtinėse Arabų Emyratuose, šį kartą John Cregg dirba prie "Cinamon" projekto Kaune.

Garsus dizaineris jau 6 metus veda laidą BBC televizijoje. Su kūrybine laidos grupe John Cregg keliauja po įvairias šalis. Neseniai po viešnagės Estijoje jam buvo pasiūlyta kurti "Cinamon" kino teatrų interjerą.

2005-09-05, www.kinas.info
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 45 asmenys:
Meryl Streep (69 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės