kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Visi neabejingi animacijai kviečiami į animacijos kursus kino teatre „Pasaka“

Nuo spalio 18 d. trečius metus iš eilės kino teatras „Pasaka“ ir animatorius Meinardas Valkevičius animacijos mylėtojus pakvies į kūrybines dirbtuves „Sukurk savo animacinį filmą“. Šios dirbtuvės ne tik supažindins su animacijos žanrais, jos kūrimo technikomis, bet ir leis patiems dalyviams išbandyti save, kuriant animacinį filmą.

„Prieš dvejus metus, mūsų su kino centro „Pasaka“ iniciatyva, duris atvėrė kūrybinės dirbtuvės „Sukurk savo animacinį filmą“. Šių dirbtuvių tikslas buvo į vieną vietą suburti mylinčius animaciją žmones, supažindinti juos su animacijos istorija bei parodyti pačius geriausius, garsiausius pasaulyje animacinius filmus. Tačiau vienas iš pagrindinių dirbtuvių tikslų buvo padėti kiekvienam norinčiam sukurti savo svajonių animacinį filmą. Širdį džiugina tai, jog net ir praėjus dviem metams, susidomėjimas animacija sparčiai auga, o sukurtų filmų skaičius ir kokybė pranoksta visų lūkesčius. Tikiu, jog ir trečiaisiais metais kartu sukursime tokių įdomių darbų, apie kuriuos būsimi kūrėjai kol kas net nedrįsta pagalvoti. Dirbtuvės „Sukurk savo animacinį filmą“ yra kiekvieno būsimo animatoriaus nuosekli kelionė kuriant nuosavą animacinį filmą.“, - teigia dirbtuvių vedėjas Meinardas Valkevičius

Animacijos dirbtuvės kino teatre „Pasaka“ – tai galimybė ne tik daugiau sužinoti apie animacijos žanrą ir jo kūrimo subtilybes, bet ir išlaisvinti bei lavinti savo vaizduotę. Baigę animacijos dirbtuvių kursą, visi dalyviai gaus specialius pažymėjimus bei savo sukurtus animacinius filmus galės išvysti didžiajame kino teatro „Pasaka“ ekrane.

Norintys daugiau sužinoti apie animacijos dirbtuves, kviečiami atvykti spalio 11 d., 18 val. į įvadinę nemokamą paskaitą kino teatre „Pasaka", kurios metu bus galima susipažinti su dirbtuvių vadovu bei būsimų paskaitų turiniu. O norintys užsirašyti į animacijos kursus gali registruotis el. paštu pasaka@kinopasaka.lt iki spalio 18 dienos.

Užsiėmimai vyks kiekvieną ketvirtadienį 18 val. nuo spalio 18 d. kino teatro "Pasaka" Pušku pušku salėje.

2012-09-26, Skalvija
[?] 
Vardas:
El. paštas:
Kiek bus vienas + trys = ?
Komentaras:
 
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 23 asmenys:
Kirina Mano (39 m.)


Lietuvoje rodomų filmų premjerų tvarkaraštis

Vėjų upė
Wind River

Kinuose nuo 2017-08-04

Kai šėlsta mamos
Fun Mom Dinner

Kinuose nuo 2017-08-04

Atominė blondinė
Atomic Blonde

Kinuose nuo 2017-08-04

Lūšna turtuolių rajone
Hampstead

Kinuose nuo 2017-08-11

Tamsusis bokštas
The Dark Tower

Kinuose nuo 2017-08-11


Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės