kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
20 cigarečių
20 cigarečių
20 sigaret / 20 cigarettes
Drama / Komedija
4.5 / (Balsavo: 46)
 

 

Režisierius:
Aleksandr Gornovskij

Aktoriai:
Maksim Sukhanov
Galina Tyunina
Ilya Lyubimov
Oskar Kuchera
Anna Slynko
Olga Volkova

Premjera: 2007

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 90 min.

Lietuvoje nuo: 2008-02-01

Kino studija: Paradiz

Platintojas: GP Įrašai / Gala kino festiv.

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Populiarių produktų reklamą ir žinomų personų įvaizdžius kuriantys asmenys taip pat yra žmonės, kurie stengiasi nerodyti savo tikrojo veido. Jie taip pat turi asmeninį gyvenimą, susiduria su problemomis ir negali pabėgti nuo jausmų, bet dažniausiai stengiasi nuslėpti emocijas ir viską profesionaliai užmaskuoti.

Garsūs ir mažiau žinomi režisieriai dažnai mėgsta kurti filmus pagal populiarias knygas, bet labai retai pasitaiko tokių unikalių atvejų, kad du žurnalistai parašytų romaną pagal jau egzistuojančio filmo scenarijų. Būtent taip nutiko su ironiška socialine drama "20 cigarečių", kurios pavadinimą šiuo metu jau žino beveik visi reklamos versle dirbantys specialistai. Dinamiško kūrinio oponentai mėgino apkaltinti autorius prailginta žalingų įpročių ir tabako reklama, bet režisierius Aleksandras Gornovskis jiems paaiškino, kad cigaretes naudojo kaip savotiško chronometro metaforą, kai surūkęs pakelį herojus per parą sugeba pakeisti savo likimo kryptį.

Filmas intriguojančiai atskleidžia šiuolaikinio jauno vadybininko vieną eilinę darbo dieną didelėje reklamos agentūroje. Per tą dieną jis tradiciškai surūko pilną pakelį cigarečių, o su kiekvienu užtrauktu dūmu nenuspėjami įvykiai, netikėti išbandymai ir sunkūs konfliktai biure keičia vienas kitą geometrine progresija. 30-metis vaikinas turi solidų darbą, gyvena puikiai įrengtame bute, vairuoja prabangų automobilį, didžiuojasi patikimu geriausiu draugu, brangina platoniškus santykius su žavia mergina, o vakare planuoja grįžta pas žmoną, kuri ruošiasi gimdymui. Tačiau jis nieko nespėja ir visur nuolat vėluoja. Per tą dieną jo gyvenimas kardinaliai apsiverčia aukštyn kojom bent keletą kartų. Štai tokį scenarijų parašė sparčiai progresuojantis jaunasis talentas Dmitrijus Sobolevas, kuris per trumpą karjerą jau spėjo paruošti istorijas bent dešimčiai pilno metražo filmų. Didžiąją dalį iš jų jau nupirko prodiuserinės kompanijos, o scenarijus pavadinimu "Sala" jau spėjo pavirsti režisieriaus Pavelo Lungino drama, kuriai buvo patikėta užbaigti 2006-ųjų Venecijos kino festivalį.

Šiuolaikiniame Rusijos kine jau susiformavo tradicija, kad pačius ryškiausius naujosios eros filmus sukūrė režisieriai-debiutantai, kurie atsinešė į kūrybinį procesą įdomių idėjų rinkinį ir tiksliai žinojo ką nori pasiekti. Taip ne tik Rusijoje kino teatruose sužibėjo Timuro Begmambetovo "Nakties sargyboje" ir Piotro Buslovo "Bumeris". "20 cigarečių" prodiuseriai žinojo, kad turi savo rankose labai gerą medžiagą, todėl beveik pusmetį ieškojo tinkamo režisieriaus. Neįprastai ilgą konkursą laimėjo komercinio kino debiutantas Aleksandras Gornovskis, kuris spėjo pasižymėti trumpo metražo filmu "Sūnus" ir keliais televiziniais/dokumentiniais filmais.

Daugelis aktorių po ekstremalios atrankos atėjo į filmavimo aikštelę iš teatro scenos, nors jų kūrybinėje biografijoje yra nemažai populiarių kino filmų. Didžiausia "20 cigarečių" žvaigžde yra laikoma Galina Tiunina ("Nakties sargyboje", "Dienos sargyboje") įnirtingai atsisakinėjo turtingos užsakovės vaidmens, bet vėliau pakeitė savo nuomonę. Pagrindinį herojų įkūnyja jos dažnas partneris spektakliuose Ilja Liubimovas ("Bumeris"), kurio personažo geriausią draugą vaidina rusiškuoju ponu Bynu krikštyjamas komikas Oskaras Kučera ("Vyriškas sezonas").

("Gala" kino festivalio aprašymas)

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės