kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Absoliutus blogis: išnykimas
Absoliutus blogis: išnykimas
Resident Evil: Extinction
Siaubo / Trileris / Veiksmo
8.4 / (Balsavo: 549)
 

 

Režisierius:
Russell Mulcahy

Aktoriai:
Milla Jovovich
Ashanti
Mike Epps
Oded Fehr
Ali Larter
Iain Glen
Spencer Locke
Sienna Guillory
Gary Hudson

Premjera: 2007

Pastatyta: Prancūzija / Australija / JAV

Filmo trukmė: 95 min.

Lietuvoje nuo: 2007-10-05

Kino studija: Constantin Film Produktion

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Alisa slapstosi Nevados dykumoje. Po varginančių kovų su UMBRELLA korporacijos paleistu virusu, karas vis dar nebaigtas. T-virusas dar siautėja ištuštėjusiose dykynėse, kadaise apstatytose miestais. Pasaulis pavirto griuvėsiais, mirusieji prisikėlė, o gyvieji virto zombiais. Alisos dar laukia ne vienas sunkus mūšis.

Alisa vėl susitinka su bendražygiais Karlosu Olivera ir El Džei, kad dar kartą pabandytų sunaikinti pragaištingąjį T-virusą, grąsinantį visus paversti gyvais numirėliais ir pasmerkti kankinančiai egzistencijai.

Prie kompanijos prisijungia išlikę neinfekuotieji – Kler, Ki Mart ir Nurs Beti, kuriuos Alisa ir jos komanda turi nugabenti į Aliaską. Jų maršrutas kerta Las Vegasą, kadaise klestėjusią pramogų oazę, o dabar griuvėsiais virtusį miestą. Las Vegasas dabar - zombių ir mutantų valdžioje. Bėglių laukia žiauri kova ir kiekviena pora akių ir rankų, galinčių nutaikyti ginklą, svarbi kaip niekad.

Tačiau vienintelė likusiųjų neinfekuotuojų viltis – Alisa. Ji buvo patekusi į korporacijos UMBRELLA rankas ir tapo genetinių eksperimentų objektu. Bet ji neužsikrėtė baisiuoju T-virusu. Genetiniai eksperimentai ją padarė dar stipresnę, dar vikresnę ir dar nuožmesnę. Alisa tapo negailestinga naikinimo mašina. Tik jos antžmogiški sugebėjimai gali išgelbėti saujelę neinfekuotųjų nuo pražūties.

Alisos komandos laukia alkana zombių gauja, o pačios Alisos laukia dar piktesnis priešas – dr. Aizekas iš korporacija UMBRELLA. Jis korporacijos laboratorijose augina armiją Alisos kraujo ištroškusių mutantų. Dr. Aizeko tikslas – sugauti Alisą, nes jos kūne ir kraujyje slypi visų jo nesėkmių ir problemų sprendimas.

Tačiau antžmogiškų galių įgyjusi Alisa taip pat turi savų tikslų. Jos tikslas – kerštas ir sunaikinimas. Šį kartą tai kova už išlikimą. Išgyventi gali tik viena barikadų pusė ir Alisa pasistengs, kad tai būtų jos pusė.

„Absoliutus blogis: Išnykimas“ – tai trečioji trilogijos, pastatytos pagal populiarųjį kompiuterinį žaidimą dalis. Mačiusieji pirmąją „Absoliutus blogis“ ir antrąją „Absoliutus blogis: Apokalipsė“ dalis, pamatys paskutinįjį ir lemiamą jau pažįstamų herojų mūšį su kraujo ištroškusiais zombiais ir mutantais.

(Acme Film)

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės