kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Sachara
Sachara
Sahara
Veiksmo / Nuotykių
6.5 / (Balsavo: 143)
 

 

Režisierius:
Breck Eisner

Aktoriai:
Matthew McConaughey
Penélope Cruz
Steve Zahn
William H. Macy
Delroy Lindo
Lambert Wilson
Lennie James

Premjera: 2005

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 127 min.

Lietuvoje nuo: 2005-07-22

Kino studija: Paramount Pictures

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Martynas Pocius:
Ech, Penelope, Penelope... Jau artėjo ta akimirka, kai bučiau sau pripažinęs, kad tu (kartu su savo žiauriai mane "vežančiu" akcentu) esi viena mėgstamiausių mano aktorių. Bet veln... skaitykite daugiau
Martynas Pocius

Šiaurės Afrikoje pasklinda naujas pragaištingas virusas. Jis stumia vietinius gyventojus į beprotybę ir kanibalizmą. Ištirti siaubingą virusą pasiunčiama daktarė Eva Rochas (akt. Penelopė Kruz). Tyrimai parodo, kad šios ligos priežastimi tapo didelio masto ekologinis užterštumas. O blogiausia tai, kad užterštas plotas sparčiai plečiasi. Daktarei Evai prieš akis atsiveria liūdna perspektyva – jei nebus imtasi atitinkamų priemonių, Žemei gresia ekologinė katastrofa, kurios padarinius sunku net įsivaizduoti.

Neaiškus lieka tik vienas klausimas: iš kur atsirado tokie pavojingi teršalai. Eva nutaria išsiaiškinti užterštumo šaltinį. Tačiau ji greit supranta, jog įlindo ne į savo daržą ir sužinojo per daug – pasikėsinama į jos gyvybę. Moteris lieka gyva tik Dirko Pito (akt. Metju Makonahis) dėka.

Dirkas – lobių ieškotojas, kurio gyvenimas – tai nesibaigiantys nuotykiai. Jis niekada nežino, ką atneš auštanti diena. Bet tai ir nesvarbu, nes lobiai jo laukti gali bet kur ir bet kada. Svarbu pasikliauti nuojauta ir griebti pasitaikiusią progą už uodegos. Todėl, atsitiktinai išgelbėjęs žaviąją mokslininkę, Dirkas laikinai pamiršta auksą bei brangakmenius ir įsitraukia į jos, o dabar jau ir jo nuotykį.

Evai, Dirkui ir jo ištikimam padėjėjui Al Džiordino (akt. Stivas Zanas) tenka ypatinga misija – išgelbėti pasaulį nuo pražūties. Tai atrodo beveik neįmanoma, kai paaiškėja, jog trijulei teks stoti skersai kelio kraujo ištroškusiam Afrikos tironui ir vien pelnu besirūpinančioms korporacijoms. Tačiau ant kortos pastatytas visos planetos likimas... Jie neturi teisės pasiduoti.

Vidury svilinančiu karščiu alsuojančios Sacharos trijulė aptinka seną aukso kasyklą, kuri turtinga ne vien aukso rūda. Jos giliose šachtose palaidotos paslaptys, galinčios atskleisti daugelį istorijos mįslių.

Bet tai ne svarbiausias kasyklos lobis. Dirkas ir Eva įtaria, kad kasykla kažkaip susijusi su pragaištinguoju virusu ir vis plintančiu užterštumu.

Tik ar norės negailestinga įkaitusio smėlio jūra atskleisti savo paslaptis ? Ar sugebės trijulė įveikti bebrotybės tamsoje skendinčius kanibalus ir godžius korporacijų vadovus ?

2005-06-22 Romano "Sachara" autorius padavė į teismą filmo kūrėjus
2005-01-06 Penelope Cruz mieliau dirba nei linksminasi

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Danny DeVito (74 m.)
Leslie Bibb (44 m.)
Dylan Walsh (55 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės