kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Nepatyręs
Nepatyręs
Nepatyres
Komedija
6.1 / (Balsavo: 110)
 

 

Režisierius:
Julius Paulikas

Aktoriai:
Audrius Bružas
Edita Užaitė
Ramūnas Rudokas
Ineta Stasiulytė
Andrius Žiurauskas
Gabrielė Kuodytė
Urtė Šilagalytė
Hana Šumilaitė
Vaiva Užaitė

Premjera: 2015

Pastatyta: Lietuva

Filmo trukmė: 90 min.

Lietuvoje nuo: 2015-01-02

Kino studija: Film Jam

Platintojas: Incognito Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Visos juokingiausios Lietuvos kino žvaigždės kviečia sutikti Naujuosius metus Londone, drauge su naujos komedijos NEPATYRĘS herojais! Šventinė romantika, garbingos (nors ne visuomet) emigrantų profesijos antrojoje lietuvių tėvynėje Anglijoje, labai skanus maistas, ir, žinoma, tikra meilė, kuri nugali (nors ne visuomet) viską… Tikra komedija prasideda sausio 2 d. visuose Lietuvos kino teatruose, naujausioje lietuviškoje komedijoje NEPATYRĘS!

Susipažinkite su Ramūnu (akt. Andrius Bružas). Jam per trisdešimt metų, jis gabus banko specialistas, tačiau beviltiškai nepatyręs santykiuose su moterimis. Viršininkė varo jį iš proto. Vaida (akt. Ineta Stasiulytė), kurią jis įsimylėjęs iki ausų nuo vaikystės, sugeba užmigti lovoje jų “švelnumo valandėlės” (taip Ramūnas atsargiai vadina seksą!) metu.... Gal dėl visko kalta valdinga jo mama (akt. Hana Šumilaitė)?

Bet pakalbėkime apie Vaidą. Mergina niekada nėra patyrusi didžiojo “O” ir (tarp mūsų šnekant) neįsivaizduoja, kad gali visą gyvenimą užsiiminėti seksu tik su nepatyrusiu Ramūnu. Jai vis dar reikia “išsilakstyti”. Todėl Ramūno bandymas įteikti sutuoktuvių žiedelį nepavyksta: į judviejų šiltų prisiminimų miestą - Londoną - jis iškeliauja vienas. Ir, kaip tyčia, Naujųjų metų išvakarėse…

Tačiau Londone laukia senas geras Ramūno bičiulis Žilvinas (akt. Ramūnas Rudokas), kuris yra tikra nevykėlio priešingybė - nuolat apsuptas merginų, tikras lovelasas. Tai jis apsiima iš Ramūno padaryti patyrusį meilužį. Bet… šventiniame Londono sukūryje Žilvinas pats iki ausų įklipsta – iš pirmo žvilgsnio įsimyli iš Lietuvos atvykusią boso dukrelę Gabrielę (kine debiutuojanti žavioji Urtė Šilagalytė).

Tuo tarpu viltį prarandantis Ramūnas, kurį tiesiog elektra purto nuo minties apie kitas moteris išskyrus Vaidą, juokingų aplinkybių dėka susipažįsta su Diana (akt. Edita Užaitė) - lietuvaite, kuri svajojo Londone atsidaryti kavinukę, o baigė... darbu striptizo klube! Ne, nepamanykite nieko blogo - Diana vis dar turi svajonę: atidaryti savo kavinę. Visus pinigus ji kasdien išleidžia savo aistrai: gurmaniškiems produktams, virtuvės rakandams ir kitiems maisto bandymams. Ak, tiesa, ji turi vieną ydą - mėgsta išleisti netgi daugiau, nei uždirba (todėl jos namai pilni banko įspėjimų dėl nesumokėtų įmokų!).

Kai Ramūnas sutiks Dianai padėti susitvarkyti su jos finansų problemomis, Diana (nors nelengvai įkalbėta) sutiks pamokyti jį lovos gudrybių. Grynai teoriškai, žinoma... bent jau iš pradžių! Kaip sako Žilvinas: “Nepagalvokite nieko blogo - ji tik jo sekso Čekuolis!”

Taip prasidės visa virtinė viena už kitą juokingesnių įvykių ir nuotykių, kurie atskleis Lietuvos emigrantų gyvenimą Anglijoje ir, žinoma, pikantiškus santykius tarp vyrų ir moterų (įskaitant lovoje!). Filmo scenaristai sako, jog kai kurios situacijos iš tiesų nutiko realybėje! Komedijoje sutiksime linksmus kaimynus iš Latvijos, Rusijos ir Lenkijos (vieną personažą ypač juokingai suvaidins “Redirected. Už Lietuvą!” žvaigždė akt. Andrius Žiurauskas).

Komedijos NEPATYRĘS aktorių ir kūrėjų komanda kviečia paragauti jausmus įkaitinančių Dianos afrodiziakų ir juoktis drauge jau sausio 2-ąją. Ir, kas žino, gal per Šv. Valentino dieną vėl triumfuos meilė?

(Incognito Films)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės