kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Angelina Jolie
1975-06-04 United States

8.3
 

 

Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3, 2016

Prie jūros
By The Sea, 2015

Piktadarės istorija
Maleficent, 2014

Kung Fu Panda 2
Kung Fu Panda 2, 2011

Druska
Salt, 2010

Turistas
The Tourist, 2010

Kung Fu Panda
Kung Fu Panda, 2008

Ieškomas
Wanted, 2008

Laumės vaikas
Changeling, 2008

Beovulfas
Beowulf, 2007

Nenugalėta širdis
A Mighty Heart, 2007

Patikimas piemuo
The Good Shepherd, 2006

Ponas ir ponia Smitai
Mr. and Mrs. Smith, 2005

Vagiant gyvenimus
Taking Lives, 2004

Aleksandras Makedonietis
Alexander, 2004

Visa tiesa apie ryklį
Shark Tale, 2004

Kapų plėšikė Lara Kroft: Gyvybės lopšys
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life, 2003

Anapus sienų
Beyond Borders, 2003

Gyvenimas ar kažkas panašaus…
Life Or Something Like It, 2002

Kapų plėšikė Lara Kroft
Lara Croft: Tomb Raider, 2001

Pirmoji nuodėmė
Original Sin, 2001

Dingti per 60 sekundžių
Gone in Sixty Seconds, 2000

Kaulų kolekcionierius
The Bone Collector, 1999

Mergina su trūkumais
Girl, Interrupted, 1999

Gyvenimo vingis
Pushing Tin, 1999

Meilės klystkeliai
Playing by heart, 1998

Ugningos merginos
Foxfire, 1996

Hakeriai
Hackers, 1995

     

Angelina Jolie – juodasis angelas, kurio gyvenime viskas vyksta žaibišku greičiu

Visas Holivudas žino apie dvi aktorės puses. Tamsioji Angelina – tai aistringa, temperamentinga išsišokėlė, dievinanti juodą spalvą, tatuiruotes, kolekcionuojanti durklus, besidominanti ritualinėmis žudynėmis, turinti polinkį į sadomazochizmą. Tikras velnias. Ji neturi mobiliojo telefono, nenešioja laikrodžio, neturi asmeninio elektroninio pašto, rankinuke ji visuomet nešiojasi peilį, groja mušamaisiais, šoka tango, dievina odinius drabužius, atsisako pasisamdyti atstovą spaudai ir visuomet už save kalba pati. Angelina Jolie kažkada yra pasakiusi:” Man visai nesvarbu, kaip aš atrodau. Būtų mano valia aš išvis vaikščiočiau pusnuogė, be marškinėlių, tik su odinėmis kelnėmis, nešukuočiau plaukų, išsitattuiruočiau visą kūną.”

Šviesioji aktorės pusė - tai jausminga moteris, kurią draugai vadina tiesiog Endže. Ji kasdien skambina mamai, nerūko, vakarus leidžia namie prie televizoriaus, be to, ji sutiko tapti Jungtinių Tautų geros valios ambasadore. Aktorė įsivaikino našlaitį iš Kambodžos ir ketina įsivaikinti dar keletą našlaičių.

Billy Bobas Thortonas

Karščiausia laikyta Holivudo pora susipažino atsitiktinai. Kadaise Billy Bobo vadybininkas buvo pasakęs aktoriui: “Yra Holivude tokia mergina – visiška Tavo kopija, tik moteriškame kūne. Bijau Jus supažindinti, nes tikrai susituoksite.” Ką gi, žodžiai buvo pranašiški. Juos suvedė pats likimas: Angelina išėjo iš lifto kabinos, į kurią kaip tik ketino žengti Thortonas. Kalbama, kad nuo tos akimirkos jie nebesiskyrė. Angelina išsitatuiravo Billy vardą ant kūno, ant kaklo nešiojo flakonėlį su jo krauju ir kartodavao, kad viskas, kas susiję su mylimuoju, jai yra šventa. Pora mėgo aštrius pojūčius žadinantį seksą, filmus apie satanistinius ritualus, jų namai priminė tamsią koplyčią. Billy Bobas Thortonas be Angelinos Jolie tuo metu bendravo ir su daugiau moterų – aktorė su tuo taikėsi. Ar bent mėgino. Aktorių aistra išblėso ir po dviejų metų 2002-aisiais jie išsiskyrė.

Angelinai Jolie tai buvo antrosios skyrybos, tuo tarpu 20 metų už Angeliną vyresniam Thortonui – penktosios. Kalbama, kad pora nuolat ginčijosi dėl įvaikio Maddoxo ir tai tapo jų skyrybų priežastimi. Gal pasiutėlio Bobo nebežavėjo Angelina-mama, švelni ir rūpestinga būtybė?
Angelina Jolie stengiasi pamiršti viską, kas susiję su Billy Bobu: net išnaikino tatuiruotę su jo vardu. Dabar Angelina daugiausia laiko praleidžia su įsūniu.

Tėvų skyrybos

Tėvų skyrybos – skaudi tema aktorei. Jos tėvai – aktoriai Johnas Voightas ir Marcheline Bertrand – išsiskyrė, kai Angelinai tebuvo pusę metukų. Angelina ir tėvas tik pastaruoju metu daugiau bendrauja, lig šiol jie nebuvo tokie artimi. Jie abu vaidino filme “Kapų plėšikė”.

Po tėvų skyrybų vaikai liko su mama ir gyveno Beverli Hilso “lūšnynuose” – butukuose šalia Beverli Hilso mokyklos, kurią lanko žvaigždžių vaikai. Angelina maištavo prieš turčių pasaulį pankuodama ir dažydama plaukus ugnine spalva. Garsusis tėvas, aktorius Jonas Voightas prasimušti vaikams nepadėjo. Jis tik patarė dukrai nesusižavėti televizija ir pasimokyti vaidybos Niujorke.

Angelinos Jolie meilės istorijos. Apdovanojimai

1995 m. Angelina Jolie vaidino filme “Įsilaužėliai” , kuriame jos partneriu buvo aktorius Johny Lee Milleris. Po metų Angelina už jo ištekėjo ( vestuvinis jaunosios apdaras: juodos guminės kelnės, marškiniai, ant krūtinės jos krauju užrašytas mylimojo vardas ), o po trijų išsiskyrė. Dar vedybinio gyvenimo metu aktorė užmezgė audringą romaną su filmo “Ugningos merginos” partnere, Calvino Kleino mados namų modeliu ir pradedančia aktore Jenny Shimiz. “Visa tai baigėsi bjauriu skandalu, - prisimena A. Jolie. Sielvartaujančią aktorę paguodė apdovanojimas – ji pelnė `Auksinį gaublį` už vaidmenį TV filme “Džordžas Volesas”. Po metų ji taip įtikinamai suvaidino lesbietę juostoje “Džija”, kad šis vaidmuo jai pelnė antrąjį “Auksinį gaublį”. Baigiantis “Džijos” filmavimams aktorė išsiskyrė su J.L. Milleriu, nutarusi pasislėpti nuo viso pasaulio ir net nusikirpusi visai plikai. Tačiau ją ir vėl paguodė darbas: 2000 m. už vaidmenį filme “Mergina su trūkumais” A.Jolie pelnė trečiąjį “Auksinį gaublį” ir “Oskarą” kaip geriausia antraplanio vaidmens atlikėja.

Po Angelinos Jolie skyrybų su Billy Bobu Thortonu metus garsioji aktorė buvo viena ir gydėsi žaizdas. Dabar ji atsigauna ir viešai spaudoje yra pareiškusi, kad jai jau labai norisi sekso ir meilės. Neseneiai pasiroė pranešimai apie Angelinos Jolie ir aktoriaus Jaredo Leto romaną. Aktoriaus draugas išplepėjo bulvarinei spaudai, neva šis “viską metė dėl jos...”. Kurį laiką spauda mirgėjo pranešimais apie jos meilę aktoriui Colinui Farreliui ir net atgimusius jausmus pirmajam vyrui Johnu Lee Milleriui. 2003 m. vasarą Angelina Jolie buvo pastebėta su Kylie Minoque mylimuoju Oliveriu Martinezu. Porelę spauda pastebėjo Kanadoje krepšinio rungtynėse. A. Jolie kartu vedėsi ir sūnelį Maddox`ą. Angelina Jolie griežtai neigė šiuos gandus. Filmuojant kriminalinį veiksmo trilerį `Vagiant gyvenimus” (“Taking Lives”) pasirodė pranešimai apie Angelinos Jolie ir jos partnerių filme Kieferio Sutherlando ir Ethano Hawke`o meilės romanus. Pirmiausia, kliuvo Sutherlandui. Kanadoje, kur buvo filmuojamas filmas, pora po filmavimo dažnai romantiškai vakarieniaudavo. Po tokių vakarienių Angelina Jolie išeidavo su milžinišku glėbiu rožių. Pora, neva, ilgai sėdėdavo žiūrėdami vienas kitam į akis. Kai šios paskalos pritilo, Angelina buvo kaltinama romanu su kitu filmo partneriu, Ethanu Hawke`u. Spauda paskelbė aptikusi juos bučiuojantis Angelinos Jolie vagonėlyje filmavimo aikštelėje. Tuo pačiu metu kita dalis leidinių Ethanui Hawke`ui priskirdavo kitą mylimąją – modelį Jeną Perzową.


Debiutas kine

Būdama septynerių metų Angelina Jolie debiutavo tėvo Jono Voighto pastatytame filme. Dvylikametė mergaitė pradėjo lankyti Lee Strasbergo teatro studiją Niujorke. Po to dvejus metus su kuprine ant pečių metropolitenu keliaudavo į Niujorko Universiteto rengiamus kino filmų seminarus.

Kai tėvas paliko šeimą, Angelina Jolie atsisakė garsiosios VOIGHT pavardės. Tai nebuvo vienintelis mergaitės pokštas – ji kolekcionavo peilius ir kartą vienu iš jų susižeidė, galvodama, kad nieko nebejaučia. Būsimojo Holivudo žvaigždė yra vartojusi narkotikus.

Pradėjusi nuo vaizdo klipų, skirtų Meatui Loafui ir “the Rolling Stones” , ji suvaidino penkiuose studentiškuose savo brolio Jameso Haveno Voighto filmuose.

Įdomybės

Vaikystėje svajojo tapti laidojimo biuro direktore.
“Jolie” reiškia “žavi” prancūziškai.
Nuo 14 metų dirbo modeliu.
Daudelio populiarių žurnalų išrinkta seksualiausia visų laikų moterimi.
Jos įvaikis Maddox Chivan Thorton Jolie gimė 2001 m. rugpjūčio 5 d.
Sklido gandai apie jos romaną su broliu.
Angelina Jolie gimė 1975 m. birželio 4 d. 9.09 val.

2013-10-09 Filmas „Gravitacija“, kurio neišvydote: su Angelina Jolie, Natalie Portman, Robertu Downey ir kitomis žvaigždėmis
2013-09-23 Ką Madonna lovoje veikė su Bradu Pittu?
2013-07-05 B.Pittui ir A.Jolie trūksta dar dviejų vaikų
2013-06-07 Įkvėptas filmo „Pasaulinis karas Z“ Bradas Pittas įsigijo tanką
2012-10-23 Bradas Pittas nori, kad Angelina Jolie juo didžiuotųsi
2012-09-04 Ar Angelina Jolie, Cameron Diaz, Milla Jovovich vadins „Nesunaikinamų“ moteriškoje versijoje?
2012-03-28 Angelina Jolie tapo piktąja krikštamote
2011-05-31 „Kung Fu Panda 2“ pretenduoja tapti žiūrimiausiu vasaros animaciniu filmu
2011-05-24 Ar paslaptingos vilioklės vaidmuo filme „Turistas“ vienas iš paskutiniųjų Angelinos Jolie karjeroje?
2011-05-17 Aktoriaus J.Black vaikai nesupranta, kodėl panda kalba tėčio balsu
2010-12-13 Angelina Jolie lankė „gerų manierų“ pamokas
2010-09-16 Ar Angelina Jolie suvilios ir Johnny Deppą?
2010-09-08 Seksas su įžymybe nelaikomas išdavyste
2010-08-05 Jolie norėjo vėl vaidinti kartu su Bradu Pittu
2010-07-29 Jolie: „Reali šnipų istorija sutapo su filmo „Druska“ scenarijumi.“
2010-07-14 Angelina Jolie susitiko su slaptomis agentėmis
2009-09-07 Angelinai Jolie atsirado pamaina
2009-08-31 Namibijoje Angelina Jolie laikoma šventąja
2009-08-18 Jolie ir Beckhamas „Armani“ reklamoje
2009-08-07 Bradas Pittas kol kas nežada vesti
2009-07-29 Patarimai ir pasakojimai iš kino grando lūpų
2009-05-12 Channing Tatum „People“ žurnalo gražuolių tope
2009-04-27 A. Jolie verčia Z. Efroną jaustis nejaukiai
2009-01-22 Angeliną Jolie kamuoja paranoja dėl vaikų saugumo
2009-01-20 Angeliną Jolie pakerėjo „Laumės vaiko“ scenarijus
2009-01-20 Bradas Pittas ir Angelina Jolie premjeroje Berlyne
2009-01-19 C. Eastwoodas nesiruošia išeiti į pensiją
2009-01-16 C. Eastwoodas Angeliną Jolie lygina su kino ikonomis
2009-01-14 B. Pittas: filmas apie Bendžaminą Batoną išsaugojo mūsų meilę
2009-01-14 Naujas A. Jolie vaidmuo išprovokavo jos nėštumą
2008-07-14 Aktoriui geriau būti mušamam nei bučiuotis su A. Jolie
2008-06-15 Nėščia Angelina Jolie nuo paparacių paspruko lenktyniniu automobiliu
2008-06-03 J. McAvoy‘us „Narnijos kronikas“ iškeitė į A. Jolie
2008-06-02 A. Jolie animacija mielesnė už rimtas dramas
2007-11-16 Angelina Jolie – apnuoginta legendos „Beovulfas“ herojė
2007-11-14 Bradas Pittas dangstė Angelinos Jolie prairusias kelnes
2007-09-24 A. Jolie nori padėti pasauliui ir būti gera mama
2007-09-09 Vaidmuo „Nenugalėtoje širdyje“ Angelinai Jolie sukėlė nemigą
2007-08-10 Angelina Jolie prezidente nebus
2007-05-09 George Clooney pageidauja namų arešto draugų vaikams
2006-05-28 Angelinai Jolie ir Bradui Pittui gimė duktė
2006-04-10 Angelina Jolie kalbinama vaidinti "Oušeno tryliktuke"
2006-03-19 "Nuodėmių mieste 2" vaidins Angelina Jolie?
2006-01-26 Angelina Jolie pasidarė naują tatuiruotę
2006-01-20 Angelina Jolie laukiasi dvynukų?
2005-12-13 A. Jolie neatsisako lesbietiškos meilės?
2005-11-25 A. Jolie ir B. Pittas drauge aplankys Pakistaną
2005-11-04 Angelina Jolie - lesbiečių favoritė
2005-10-17 Angelina Jolie gali tapti naująja Džeimso Bondo mergina
2005-07-30 Angelina Jolie gyvena pas Bradą Pittą
2005-07-06 Angelina Jolie įsivaikino mergaitę iš Etiopijos
2005-06-27 Jolie nori persikelti netoli Pitto seno namo
2005-06-15 Angelina Jolie nori vaidinti Rusijos imperatorienę
2005-05-17 Angelina Jolie tobulą vyrą sutiko nelaiku
2005-05-05 Bradas Pittas ir Angelina Jolie vėl leidžia laiką kartu
2005-05-03 Angelina Jolie apie telefoninį seksą su Bradu Pittu: "Tai visiškas š***s".
2005-04-12 Šykštuolė Angelina Jolie
2005-04-05 Angelinos Jolie vaidmenų pasirinkimą lemia motina
2005-03-31 Į ką panašios filmo „Visa tiesa apie ryklį“ žvaigždės
2005-03-27 Angelina Jolie - seksualiausia
2005-03-23 Angelina Jolie jau turi agentą
2005-03-13 Angelina Jolie: Aš myliu moteris
2005-03-03 Pavojinga Angelinos Jolie svajonė
2005-01-07 Angelina Jolie pagyrė Bradą Pittą už nuostabius bučinius
2004-12-16 Angelina Jolie stebisi Ramadanu

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės